Sindy v říši VELKÝCH SLOV...

Napsal SPRAVCE SINDY dne . Zařazeno do Byznys

Musím se s vámi podělit o vtipný zážitek. Zřejmě jste četli můj vzkaz pro nové členy mého VIP Klubu, který říká:

"Pokud čekáte velké a silné výrazy a manažerskou hatmatilku, tak možná nejste na správném místě. Pokud Vám celé tohle rádoby byznys divadýlko lidí, kteří mají celé své jmění na dluh a hrajou si na velké manažery a kdovíco ještě připadá nahony vzdálené a máte pocit, že tam vy se nikdy nedostanete, nebo nehodíte, pak jste na správném místě."

A takhle přesně jsem se cítila včera:

Zúčastnila usem se totiž jedné akce a připadala si tam jak Alenka v říši divů. Vlastně jsem byla Sindy v říši velkých slov!  Tak to mi to totiž připadalo při vzájemném představování. 

Někdy jsem ani nevěděla, co ti lidé říkají a někdy v několika větách zaznělo jen jedno české slovo... A pak už jsem se musela fakt smát, když jedna krásná mladá dívka řekla jen normálně:

"Já hledám  talenty". Kolega naproti byl asi zmaten přemírou češtiny a tak se ujistil: " Takže děláš ejč ár?" "Ne" odpověděla ona," rekrutment"! A pak už všichni (kromě mě) měli jasno :(

Všichni měli tyhle ÓÓBR funkce a používali samá anglická slova a já si říkala:

"Vidíš, vidíš Sindy.... a ty jsi jen úplně obyčejná milionářka, bez vysoký školy, bez těchle velkejch slov a funkcí a navíc vstáváš třeba až v 10 ráno !! Měla by ses nad sebou trochu zamyslet!!!!"

A tak jsem se zamyslela. A výsledek? Teď je 11,53 a píšu vám v pyžamu z postele...

Na druhou stranu jsem se musela zamyslet i nad jinou věcí. Opravdu velmi mě při představování zaujali 3 lidi (mluvili normálně, lidsky,ze srdce) A ukázalo se, že to byli majitelé firem... Nutno asi ještě podotknout menších firem, respketive firem, jejichž velikost umožňuje jejich majitelům pohodu žít, mít a dělat co je baví. 

Na pobyt v tohle světě velkých slov je potřeba velké sebevědomí, pokud ho nemáte, můžete na sobě zapracovat v mém programu ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ

Pokud si chcete poslechnout, jak DŮLEŽITÉ SEBEVĚDOMÍ JE PRO ÚSPĚCH A PROSPERITU, můžete si poslechnout můj WEBINÁŘ ve VIP SEKCI (pouze pro členy - registrovat se můžete zdarma zde) Najdete ho v kategorii BYZNYS, nebo na tomto odkazu:

http://www.successmastery.cz/index.php/s-osobni-rozvoj/72-zdrave-sebevedomi-je-zaklad-pro-uspech-audia

Děkuji vám a budu ráda, když se ke mě přidáte  i na mé FB stránce:

www.facebook.com/sindykatayama