Dotazy Psychologie úspěchu a prosperity

Napsal SPRAVCE SINDY dne . Zařazeno do Uncategorised

 

DOTAZY K AKREDITOVANÝM KURZŮM

NAPSAL UŽIVATEL SINDY ON .

 

1. POŘÁDÁTE VÝCVIK POUZE V KOLÍNĚ?

Ano. Pokud bychom ho pořádali jinde, dozvíte se o tom v popisu kurzu na těchto stránkách.

2. MŮŽE MI VÝCVIK UHRADIT ÚŘAD PRÁCE?

Ano.

K získání reklvalifikace potřebujete MATURITNÍ VYSVĚDČENÍ

Pokud chcete aby vám výcvik uhradil úřad práce (dále jen ÚP)  postupujte následovně:

  1. informujte se na příslušném ÚP o možnostech
  2. pokud  vám ÚP přislíbí možnost úhrady, dá vám i potřebné informace a dokumenty k vyplnění
  3. tyto dokumenty nám zašlete emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a uveďte vaši doručovací poštovní adresu, na kterou vám zašleme vyplněné originály pro ÚP
  4. jakmile od nás obdržíte vyplněné formuláře pro ÚP odneste je tam a vyčkejte výsledků jednání ÚP o schávlení vaší rekvalifikace
  5. pokud vám ÚP úhradu schválí - VYPLŇTE ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU:

PŘIHLÁŠKA TERAPEUT ENERGETICKÉ PSYCHOLOGIE EFT

PŘIHLÁŠKA PSYCHOLOGIE ÚSPĚCHU A PROSPERITY 

K VYŘÍZENÍ VŠECH NÁLEŽITOSTÍ JE POTŘEBA ZHRUBA JEDEN MĚSÍC!!!

3. CO SE STANE, POKUD NĚKTERÝ VÍKEND NEBUDU MOCI?

K získání certifikátu ev. rekvalifikace je nutná účast na všech setkáních. Termíny jsou známé velmi dlouho dopředu, proto doporučujeme si vše zařídit tak abyste nechyběli. Pokud za vás kurz hradí úřad práce, musíte být přítomni na všech kurzech, jinak jste povinni si kurz uhradit sami.

VŽDY SE MUSÍTE ZÚČASTNIT PRVNÍHO SETKÁNÍ, to jsou základy na které se potom navazuje. 

Pokud se nemůžete zúčastnit některého setkání,můžete si ho za administrativní poplatek 500 Kč nahradit s následujícím během.

V takovém případě je vaší  povinností zjistit si z našich webových stránek, kdy přesně se bude probírat látka, kterou potřebujete doplnit. Pokud na našich www tuto inforamaci nenaleznete, můžete se na nás obrátit emailem - uveďte prosím přesně jaká látka vám chybí. 

Test budete skládat až po ukončení celého studia (po absolvování všech setkání) poté také můžete získat certifikát ev. osvědčení o rekvalifikaci. 

4. NA KONCI JE ZKOUŠKA?

Ano,k úspěšnému zakončení celého kurzu a získání certifikátu a osvědčení o rekvalifikaci, je nutná účast na všech setkáních kurzu, zvládnutí všech technik, složení testu a obhájení vlastního případu. 

5. CO KDYŽ ČLOVĚK NEUSPĚJE?

Čeká vás reparát! V případě, že neuspějete, zopakujete si s jinou skupinou látku, kterou nemáte zvládnutou. V tom případě platí podmínky z bodu 3.

6. PORADÍTE MI KDE SE MOHU V KOLÍNĚ UBYTOVAT?

Některé penziony v Kolíně:
Falconi Sokolská 6, Kolín, 28002, +420 321 671 316 NEJBLÍŽ K NÁM

Penzion Harmonie: Kmochova 569,280 02 Kolín 3 Tel.: + 420 321 712 058. Mobil : + 420 608 029 852
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.harmoniekolin.cz/

 Penzion Navara +420 723 754 062Jaselská 177, 280 01 Kolín III. Řekněte, že jste  od Sindy a dají Vám slevu na 450 Kč - trvejte na ní.

Hotel a ubytovna Zimní stadion, Tel.:+420 321 727 093 - doporučujeme hotel,  ubytovna se vaším předchůdcům moc nelíbila....

7. PORADÍTE MI KDE SE MOHU  NAJÍST?

Jsme vzdáleni asi 5 min. chůze od hlavního náměstí v Kolíně. Tam najdete restaurace téměř v každém rohu. Co se týká sobotního oběda, rozhodně velmi důrazně vysvětlete personálu, kolik času na jídlo máte a jestli jsou schopni vás obsloužit. Hlavně pokud jdete ve větší skupině. Počítejte i s časem, který potom chcete věnovat kávě atd.... začínáme přesně ve 14,30 :)

8. JAK MOHU STRÁVIT VEČER?

V Kolíně je vodní svět, takže pokud máte rádi vodu, páru atd. informujte se zde

Další co je tu dobré, je kino. Mají dva sály, pohodlná sedadla a uvaděčky opravdu dbají na to, aby bylo v sále ticho (na rozdíl od masových kin v Praze, kde zřejmě něco jako uvaděčka asi ani neexistuje, natož aby se postarala o klid v sále....) info  zde

9. JE MOŽNÉ PLATIT V EURECH?

Ne, není možné platit v Eurech. Je nutné platbu převézt na české koruny.

10. DO KDY KURZ MOHU ZRUŠIT BEZ PLACENÍ STORNO POPLATKŮ?

Důkladně si prostudujte STORNO podmínky:

Při odhlášení se z Akce s předstihem delším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 20% z částky kurzovného. Odhlásíte-li se z Akce s předstihem kratším než 14 dnů před jejím zahájením, vám bude účtován storno poplatek ve výši 40% z částky kurzovného.

V případě stornování účasti 24 hod. před akcí nebo neomluvené absence na akci, bude účtováno kurzovné v plné výši.

Můžete rovněž navrhnout převedení platby na jinou Akci či za sebe poslat náhradního účastníka, který Vaši platbu může využít a tím automaticky akceptuje tyto Podmínky, a to v případě, že o tom předem informujete.

Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení (absolvování) Akce odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného, ať už se na Akci nedostavíte nebo ji z jakéhokoliv důvodu předčasně opustíte.

11. HLÁSÍM SE NA VÝCVIK Psychologie úspěchu a prosperity, ALE AKREDITACE JE "KOUČ", JE TO SPRÁVNĚ? 

Ano, je to správně. Název výcviku používáme pouze pro interní potřeby. Rekvalifikace se vydává na pracovní pozici a oficiální název pracovní pozice je "Kouč".

12. JE MOŽNÉ, ŽE MI ÚŘAD PRÁCE MOJI ŽÁDOST NESCHVÁLÍ?

Ano, je to možné. Záleží na tom kterém úřadu. Ale zpravidla to všechny úřady schvalují bez problémů.