Reference

 

Děkuji mnohokrát za velmi účinnou a rychlou pomoc v odblokování strachu ze sebeprezentace před důležitým jednáním.Pomohla jste mi doslova na poslední chvíli, v podvečer před důležitým jednáním  o větší zakázce. Nevěřila bych před tím, že hodina s Vámi a EFT zcela odstraní mé letité bloky v sebeprezentaci a nebudu si připadat jako šašek, který si natřásá rolničky,.... Jednání se zdařilo, a zvýšená sebehodnota mě dál uchránila od podpisu smlouvy s podvodníky, ((kteří jen zneužívají menší firmy k tomu, aby jim provedly práce, a oni je nakonec svým systémem kontrol a přejímek nemuseli platit. Takže firmy pracují vlastně zdarma a na vlastní náklady pro onu firmu)). Díky zvýšenému sebevědomí díky Vám, paní Katayama, jsem byla ušetřena blamáže, nepřistoupila jsem na pro mě nevýhodné podmínky. Dá se říct, že Váš "zákrok" odblokování toku energie v mém těle odstartoval mnohem hlubší změny, než jen ono zdařilé jednání, které mě tak narychlo (díky Vaší velké vstřícnosti) přivedlo k Vám. Ještě jednou děkuji a přeji další odblokované do hloubky. Dáváte klientovi mnohem víc, než "jen ťukání EFT", věnujete mu i svou vlastní pozitivní energii, což nebývá obvyklé. Možná taky proto je Vaše EFT tak účinné. Velmi ráda jsem Vás poznala a DĚKUJI,

M.K.

 

Dobrý den Sindy,
byla jsem u Vás 9.9.2010 Řešily jsme, že jsem realitní makléř a stále cítím úzkost, z toho, že nevydělám. 
Musím Vám přiznat, to na co jste již asi zvyklá, že hodinka s Vámi mi moc pomohla. Jako mávnutím proutku jsem začala být šťastná a vnitřně spokojená. Po ránu, jsem již neměla úzkost, když jsem hned nezačala pracovat, nemusím se do každé činnosti tak nutit, a vše se daří.
Po Vaší návštěvě se mi tak ulevilo, nervozita naprosto zmizela, vydělala jsem tolik co dřív za půl roku, byla jsem šťastná, v pohodě a vše šlo jakoby "samo". 

Mirka 

Eft a zřejmě i zákon přitažlivosti my pomohli změnit povolání a najít prac. místo, které má pro mě mnohem vetší smysl. Takže Ti ze srdce velice DĚKUJI.

Lenka

 

Hezký dobrý den, milá paní Katayama,
moc Vás zdravím z podvečerní Prahy a chtěla bych Vám velmi  poděkovat za Vaši laskavou konzultaci a pomoc. Vedla jsem opět v pondělí poradu  a musím říci,že mi bylo dobře a neměla jsem žádná traumata :-))). Velmi ráda bych pokračovala v léčení mé duše... 

Interaktivní den byl velice příjemný, s příjemně naladěnými lidmi. V mnohém mě inspiroval a taky vyvolal nové otazníky. Mám spoustu poznámek, ke kterým se vracím. Uvědomila jsem si, že mám v sobě plno bloků z dětství, které pravděpodobně souvisí s tím, že po finanční stránce to zatím není podle mých představ. Hledám cestu k vnitřnímu i finančnímu uspokojení a harmonii.

 
SFbBox by cox plate